O nás

Sme slovenský výrobca netradičných výrobkov tradičných chutí – vyrábame pre Vás jedinečné produkty z tých najkvalitnejších prírodných ingrediencií. Zároveň sme distribútorom širokého portfólia produktov zdravej výživy na Slovensku.

Naším cieľom je pripravovať dobroty z čistých zdrojov, ktoré môže jesť každý – bez gluténu, laktózy, pridaného cukru, alergénov či konzervantov, a tiež vytvárať receptúry tak, aby harmónia chutí a prínos pre telo boli v rovnováhe. Vytváranie nových produktov nás uchvátilo natoľko, že prísne kontroly kvality vstupných surovín a celého procesu výroby sa pre nás stali samozrejmosťou. Ešte intenzívnejšie sme začali rešpektovať prírodu a jej nepísané pravidlá. Biovýroba nás naučila viac si ctiť múdrosť predkov a tradícií, pretože veríme, že iba tak môžeme vytvárať produkty pre skutočne šťastnejší život.

Históriu značky Happylife sme začali písať v roku 2009. Vďaka našej pracovitosti, poctivým postupom a dlhoročným skúsenostiam vznikli dodnes tisíce skvelých produktov s blahodarným prínosom pre zdravie.

Náš IFS certifikát

PROGRAM ROZVOJA VIDIEKA SR